Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz 

HEMEN TEKLİF AL

Önce İnsan Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi

Şirketimizin Ana İlkeleri

Dürüstlük temel ilkemizdir. Hizmet süreci boyunca ve sonrasında uzman personelimiz her zaman teknolojik ve profesyonel hizmet anlayışımız ile size destek olacaktır.

Gerek verdiğimiz hizmetler öncesinde, gerek hizmetlerimiz devam ederken veya hizmetimiz tamamlandıktan sonra ofisimizi ziyaret edip çalışma ortamımızı görebilir veya telefon, mail gibi iletişim araçları ile sorularınız yada sorunlarınız için uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Referanslarımız tecrübemizi yansıtmaktadır.

Tüm hizmetler en uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

MİSYONUMUZ

Güncel klavuzlar ışığında çalışanların sağlık ve güvenlik açısından uygunluğunu kontrol ederek, iş ortamında iş sağlığı ve güvenliğini gözetmekle beraber ilgili tüm yükümlülüklerde sizlere rehberlik etmek, iş ortamında güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı hazırlamaktır.

 

 VİZYONUMUZ

Hizmet kapsamındaki firmalarımızı dünya standartlarında belirlenmiş iş sağlığı ve güvenliği kalitesine yükseltmek ve bu vizyonda çalışanların sağlığını gözetmek, güvenliğini sağlamak. 

Resmi Gazete ’de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliği’ne göre, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile imalat, inşaat, gıda, hizmet, madencilik gibi ülkemizde ki mevcut 26 sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliğini hep beraber kültür haline getirmek.